REFORMA SYSTEMU SPRAWIEDLIWOŚCI | Heldut for Congress

©2020 Paid For And Authorized By Heldut For Congress

Office Headquarters: 55 West Wacker Drive, 9th Floor, Chicago, IL 60601

Heldut For Congress

PO Box 246, Mount Prospect, IL 60056

REFORMA SYSTEMU SPRAWIEDLIWOŚCI

Więzimy więcej ludzi niż jakikolwiek inny naród na świecie, zarówno w liczbach bezwzględnych, jak i per capita (według statystyk). Mamy największą na świecie populację więźniów, 25% więźniów całego świata uwięziona jest w USA, przy czym jako naród stanowimy tylko 5% populacji świata.

Najpierw musimy ograniczyć  wyroki za przestępstwa bez użycia przemocy, związane z posiadaniem nawet drobnej ilości narkotyków i zalegalizować rekreacyjną i leczniczą marihuanę na poziomie krajowym. Patrząc na historię, duże prywatne interesy sprawiły, że marihuana stała się substancją nielegalną, a retoryka polityków, aby to ukryć, była wówczas związana z imigrantami i mniejszościami narodowymi.

Musimy zakończyć wszystkie obowiązkowe przepisy narzucające z góry minimalne okresy uwięzienia i przywrócić federalny system zwolnień warunkowych. Nie ma powodu, dla którego po aresztowaniu - bezprawnym lub nie - zdolność osoby do opuszczenia więzienia i powrotu do domu w celu przygotowania linii obrony zależała od pieniędzy. Biedni ludzie nie mają możliwości opuszczenia lokalnych więzień. Musimy zakończyć wymogi kaucji gotówkowych!

Wszystkie prywatne więzienia i ośrodki detencyjne powinny zostać wyeliminowane. Więźniowie w prywatnych więzieniach mogą zarobić maksymalnie 4 centy za godzinę. W państwowych więzieniach mogą zarobić ponad dolara.

 

Musimy również znieść karę śmierci.

Musimy poważnie zreformować przepadek mienia cywilnego.

Najważniejsze reformy policji są również kluczowe w zwalczaniu sprawiedliwości rasowej.